Apie mus

Mūsų įmonės pagrindinė veikla – kalvystės gaminių ir įvairių metalinių konstrukcijų gamyba. Kadangi esame profesionalūs meistrai metalo gamybos sferoje, garantuotai užtikriname gaminių kokybę.

BagdonSmith gali suteikti visas kalvystės paslaugas! Šiandien kalvystės menas vis labiau tampa prieinamas visiems, norintiems pagražinti savo namus bei jų aplinką unikaliais ir vienetiniais kalvystės gaminiais. Mūsų išskirtinių gaminių kainos nėra aukštos, pagal individualius užsakymus gaminame ypatingai geros kokybės originalius gaminius. BagdonSmith teikia platų paslaugų paketą, pradedant idėja ir projektu iki pat galutinio  rezultato. Mes siūlome ypač didelį projektų pasirinkimą: šiuolaikiški aptvarai, balkonų turėklai, kaltiniai vartai, tvoros, metaliniai angarai (pagaminti su polikarbonatu), vidinių ir lauko laiptų turėklai, įvairių baldų detalės, pavėsinės, židiniai ir kt. Mūsų kalvė įsikūrusi Telšių rajone, tačiau užsakymai priimami visoje Lietuvoje.

Kontaktai

tel: +370 607 22079

info@metalovartai.lt

Telšiai, Pramonės g. 19 , 87101

Apie įmonę

Mūsų įmonės projektuotojų komanda pasižymi kūrybiškumu, lankstumu ir operatyvumu. Kiekvieno gaminio piešinys per trumpą laiką virsta išskirtiniu kūriniu. Apsilankykite mūsų atliktų darbų fotogalerijoje ir susipažinkite su jau įvykdytais projektais.

Pasaulyje iki šiol vertinamos šios metalo savybės: gaminių ilgaamžiškumas, patikimumas ir  tvirtumas. Metalinės konstrukcijos turi visas šias išvardintas savybes, o be jų dar ir daug kitų privalumų. Todėl metalinės konstrukcijos ir gaminiai laikomi paklausiais ir plačiai naudojami įvairiose srityse.

BagdonSmith metalo gamintojai jau daug metų siūlo įvairių metalo konstrukcijų, atlieka jų montavimą ir apdirbimą. BagdonSmith garantuoja aukščiausią kokybę už prieinamą kainą, gaminiai atitinka EU gamybos standartus bei normas. Patikima ir saugu!

 Mes suteikiame šias gamybos paslaugas:

–       Laiptai ir turėklai;

–       Pavėsinės ir stogeliai;

–       Įvairių konstrukcijų tvoros;

–       Stumdomi ar atveriami vartai;

–       Metalo konstrukcijos;

–       Metalinių konstrukcijų montavimas;

–       Metalo apdirbimas;

–       Lankstus metalas;

–       Metalo pjovimas, tekinimas ir frezavimas;

–       Miltelinis dažymas;

–       Cinkavimo darbai.

Šalia nurodytų paslaugų, mūsų įmonės specialistai kiekvienu atveju pataria, kokius dekoro elementus ir detales pritaikyti interjere, kad šis taptų išskirtiniu ir skoningu.

Jei nusprendėte įsigyti metalo gaminių  Lietuvoje –  BagdonSmith gamybos cechas taps tikrai teisingu pasirinkimu! Bendradarbiavimas su metalo dirbinių gamybos įmone BagdonSmith turi išskirtinių privalumų:

–       Moderni įranga ( metalo pjovimas lazeriu , plazminis pjovimas ) garantuoja aukštą gaminių kokybę;

–       Bendradarbiavimas tik su patikrintais medžiagų tiekėjais;

–       Profesionalūs ir patyrę įmonės darbuotojai – savo srities specialistai;

–       Puikus prieinamos kainos ir aukštos kokybės derinys;

–       Metalinės konstrukcijos yra tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje;

–       Grečiausias užsakymo ir sutarčių įvykdymo laikotarpis;

–       Kiekvienam nuolatiniam klientui kuriamos individualios lojalumo programos bei nuolaidų sistema;

–       Kiekvienas klientas gali savarankiškai pasiūlyti ir pateikti medžiagą gaminiams;

–       Kitų papildomų paslaugų teikimas;

–       Įvairi patirtis dirbant su skirtingomis metalo konstrukcijomis ir gaminiais.

Metalo gamintojai  BagdonSmith nuolat tobulina įgytus įgūdžius. Pagrindinė gamyklos veikla – įvairių metalo gaminių ir konstrukcijų gamyba, pardavimas ir montavimas. Didelės darbuotojų patirties dėka gamykla gamina standartinių dydžių gaminius ir konstrukcijas, taip pat vykdo originalius ir nestandartinius užsakymus.

Jeigu jums reikia metalinės dalies ar konstrukcijos, susisiekite su BagdonSmith specialistų komanda! Čia dirba labiausiai patyrę profesionalai, kurie pagal eskizą, brėžinį ar kitą pavyzdį pagamins bet kokį gaminį ar detalę. BagdonSmith metalo konstrukcijų gamykla rūpinasi savo klientais: kiekvienas užsakymas vykdomas individualiai, o ypatingas dėmesys skiriamas kliento reikalavimams ir norams. O kokybę mes garantuojame, tik peržiūrėkite mūsų atliktų darbų albumą!

Call Now Button+370 607 22079