Mūsų Gamybos Paslaugos

Paslaugos

Mes suteikiame šias gamybos paslaugas:
 • Laiptai ir turėklai;
 • Pavėsinės ir stogeliai;
 • Įvairių konstrukcijų tvoros;
 • Stumdomi ar atveriami vartai;
 • Metalo konstrukcijos;
 • Metalinių konstrukcijų montavimas;
 • Metalo apdirbimas;
 • Lankstus metalas;
 • Metalo pjovimas, tekinimas ir frezavimas;
 • Miltelinis dažymas;
 • Cinkavimo darbai.

Šalia nurodytų paslaugų, mūsų įmonės specialistai kiekvienu atveju pataria, kokius dekoro elementus ir detales pritaikyti interjere, kad šis taptų išskirtiniu ir skoningu.

Jei nusprendėte įsigyti metalo gaminių  Lietuvoje –  BagdonSmith gamybos cechas taps tikrai teisingu pasirinkimu! Bendradarbiavimas su metalo dirbinių gamybos įmone BagdonSmith turi išskirtinių privalumų:

Bėginiai vartai

Jjeigu ieškote patikimos ir profesionalios įmonės, kuri pasiūlys jums aukštos kokybės bėginius vartus, tai jūs radote tai, ko reikia! Mūsų įmonė specializuojasi bėginių vartų gamyboje, kurie ne tik yra išskirtinai estetiški, bet ir labai funkcionalūs bei patvarūs.

Laiptų turėklų gamyba

Laiptai ir turėklai yra tiesiog nepakeičiami privačiuose ir daugiabučiuose namuose. Mes visada pasiruošę jums pasiūlyti įvairių formų ir dydžių metalo gaminius. 

Turėklų Gamyba

Laiptų turėkliai yra svarbi dalis bet kokio pastato saugumo ir funkcionalumo. Jei Jums reikia patikimų, tvirtų ir kokybiškų laiptų turėklų, mes galime pagaminti juos Jums.

Metalinių tvorų gamyba

Galime pagaminti tvorą tiek pagal jūsų pateiktą projektą, tiek pagal mūsų siūlomą.

 • Moderni įranga ( metalo pjovimas lazeriu , plazminis pjovimas ) garantuoja aukštą gaminių kokybę;
 • Bendradarbiavimas tik su patikrintais medžiagų tiekėjais;
 • Profesionalūs ir patyrę įmonės darbuotojai – savo srities specialistai;
 • Puikus prieinamos kainos ir aukštos kokybės derinys;
 • Metalinės konstrukcijos yra tiek mažmeninėje, tiek didmeninėje prekyboje;
 • Greiiausias užsakymo ir sutarčių įvykdymo laikotarpis;
 • Kiekvienam nuolatiniam klientui kuriamos individualios lojalumo programos bei nuolaidų sistema;
 • Kiekvienas klientas gali savarankiškai pasiūlyti ir pateikti medžiagą gaminiams;
 • Kitų papildomų paslaugų teikimas;
 • Įvairi patirtis dirbant su skirtingomis metalo konstrukcijomis ir gaminiais.

Apie BagdonSmith įmonę

Mūsų įmonės pagrindinė veikla – kalvystės gaminių ir įvairių metalinių konstrukcijų gamyba. Kadangi esame profesionalūs meistrai metalo gamybos sferoje, garantuotai užtikriname gaminių kokybę.

BagdonSmith gali suteikti visas kalvystės paslaugas! Šiandien kalvystės menas vis labiau tampa prieinamas visiems, norintiems pagražinti savo namus bei jų aplinką unikaliais ir vienetiniais kalvystės gaminiais. Mūsų išskirtinių gaminių kainos nėra aukštos, pagal individualius užsakymus gaminame ypatingai geros kokybės originalius gaminius. BagdonSmith teikia platų paslaugų paketą, pradedant idėja ir projektu iki pat galutinio  rezultato. Mes siūlome ypač didelį projektų pasirinkimą: šiuolaikiški aptvarai, balkonų turėklai, kaltiniai vartai, tvoros, metaliniai angarai (pagaminti su polikarbonatu), vidinių ir lauko laiptų turėklai, įvairių baldų detalės, pavėsinės, židiniai ir kt. Mūsų kalvė įsikūrusi Telšių rajone, tačiau užsakymai priimami visoje Lietuvoje.

Mūsų įmonės projektuotojų komanda pasižymi kūrybiškumu, lankstumu ir operatyvumu. Kiekvieno gaminio piešinys per trumpą laiką virsta išskirtiniu kūriniu. Apsilankykite mūsų atliktų darbų fotogalerijoje ir susipažinkite su jau įvykdytais projektais.

Pasaulyje iki šiol vertinamos šios metalo savybės: gaminių ilgaamžiškumas, patikimumas ir  tvirtumas. Metalinės konstrukcijos turi visas šias išvardintas savybes, o be jų dar ir daug kitų privalumų. Todėl metalinės konstrukcijos ir gaminiai laikomi paklausiais ir plačiai naudojami įvairiose srityse.

BagdonSmith metalo gamintojai jau daug metų siūlo įvairių metalo konstrukcijų, atlieka jų montavimą ir apdirbimą. BagdonSmith garantuoja aukščiausią kokybę už prieinamą kainą, gaminiai atitinka EU gamybos standartus bei normas. Patikima ir saugu!

Meninis metalo kalimas 

Metalo apdirbimo procesas aukštoje temperatūroje vadinamas kalimu, kuomet metalas yra formuojamas, pakeičiant jo formą. Šis darbas atliekamas sekančiu būdu: metalas pašildomas iki kalimo temperatūros (kiekvienas metalas turi skirtingą kalimo temperatūrą) ir tada jam suteikiama norima forma.

Kalimas – tai sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis darbas, kurio metu gimsta itin tvirti ir patrauklūs metalo gaminiai, skirti turėklų ir laiptų gamybai, metalinių tvorų ir vartų apipavidalinimui bei kitiems darbams atlikti. Meninis metalo kalimas suteikia išskirtinę ir nepriekaištingą išvaizdą tiek namų ar biurų interjerui, tiek pastato išorei ar kiemui pagražinti.

 

Metalų kalimo technologija buvo atrasta dar gilioje senovėje. Yra manoma, kad  jos atsiradimo data yra maždaug 4500 metų prieš Kristų. Žinoma, kad senovės Egipte, Mesopotamijoje, Indijoje ir Kinijoje buvo plačiai naudojama metalų kalimo technologija. Senovės graikų ir romėnų kultūros laikais metalų kalimo technologija taip pat buvo žinoma. Romėnai turėjo labai išvystytą metalų apdirbimo technologiją, kurią naudojo karo metu savo ginklams gaminti. Iki šių dienų yra išlikusios Azijos, Amerikos ir Afrikos šalių unikalių metalų kalimo technologijos ir tradicijos.

Taigi metalo kalimas  yra senovinis menas, todėl reikalauja profesionalaus ir pagarbaus požiūrio bei specifinių žinių.

Metalo kalimas naudojamas labai įvairiems tikslams, todėl yra žinoma keletas skirtingų metalo apdirbimo būdų:

Įprastas kalimas, kurio metu objektas sutankinamas ir jam suteikiama reikiama forma.

Suvirinimas – tai kalimo procesas, kurio metu sujungiami paketai, sudaryti iš atskirų metalo gabalų, įkaitintų iki virimo temperatūros.

Presavimas – tai kalimo rūšis, kurios metu atliekamas sutankinimas, suvirinimas ir šlako atskyrimas nuo geležies masės.

Meninis metalo kalimas  – tai tikrų meno kūrinių gamyba, nes šio sudėtingo apdorojimo metu iš grubaus, nepatrauklaus metalo atsiranda subtilūs ir estetiškai patrauklūs gaminiai, kuriuos dabar galime pamatyti beveik visur: kaltinės tvoros, strypai, laiptai, laiptų turėklai, balkonai,  pavėsinės, žibintai,  tvoros ir daug kitų įvairių gaminių. Visi šie unikalūs metalo gaminiai yra elegantiški,  originalūs, patrauklūs ir atsparūs neigiamam aplinkos poveikiui.

Metalinių konstrukcijų antikorozinė apsauga

Metalinių konstrukcijų antikorozinė apsauga – tai įvairių medžiagų ir priemonių naudojimas naikinančiam korozijos procesui pašalinti. Metalinių konstrukcijų paviršiaus korozija yra labiausiai paplitusi metalo ardymo rūšis. Šiandien tai yra didelė problema, paveikianti daugelį pramonės šakų. Korozija yra cheminis procesas, kurį lydi konstrukcijos paviršiaus sąveika su aplinka. Dėl šio proceso metalas oksiduojasi ir vėliau gali sunaikinti jį. Šis procesas stebimas labai dažnai, nes jo vyksmui būtinas vanduo, metalas ir deguonis, kurių yra bet kurioje atviroje erdvėje. Pavyzdžiui, geležies rūdijimas ar korozija skystoje aplinkoje yra labai paplitusi.

Atmosferos reiškinių ar agresyvios aplinkos įtakoje metalinės konstrukcijos pradeda prarasti tvirtumą ir buvusią išvaizdą, todėl apsaugos klausimas išlieka labai aktualus. Inhibitoriai laikomi veiksmingiausiu būdu kovoti su korozija. Tai specialios medžiagos, lėtinančios ir užkertančios kelią cheminiam metalo korozijos procesui.

Call Now Button+370 607 22079