Turėklų Gamyba

Laiptai ir turėklai yra tiesiog nepakeičiami privačiuose ir daugiabučiuose namuose. Mes visada pasiruošę jums pasiūlyti įvairių formų ir dydžių metalo gaminius. 

Esant poreikiui, per trumpą laiką galime pagaminti  bet kokio sudėtingumo metalo ir nerūdijančio plieno gaminius.

  • Ilgametė patirtis turėklų gamyboje
  • Aukšti kokybės standartai ir geriausi medžiagų šaltiniai
  • Įvairių turėklų tipų pasirinkimas, pritaikytas skirtingoms pramonės šakoms
  • Galimybė pagaminti turėklus pagal individualius kliento pageidavimus
  • Greitas ir efektyvus darbas, siekiant pasiūlyti patikimus, saugius ir patogius turėklus
  • Atsižvelgimas į kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus.

Atlikti Darbai

Kalvystės gaminiai šiandien yra labai populiarūs, jais puošiami įvairūs architektūriniai statiniai, namai, sklypai ir namų interjerai. Todėl, jei norite savo namų interjerą papuošti kaltiniu metalo gaminiu, įmonės BagdonSmith specialistai visada pasiruošę bet kurią, net ir drąsiausią jūsų fantaziją paversti realybe.

Bet koks kaltas elementas, ar tai būtų baldai ar šarvuotos durys, stalai ar vartai, suolai ar šašlykinės, šviestuvai ar stogeliai – visų rūšių metaliniai elementai bus pagaminti greitai ir kokybiškai. Specialios įrangos ir įrankių pagalba, pasitelkus ilgametę profesionalių meistrų patirtį, mūsų klientai gauna kokybiškus ir įmantrius kaltinius gaminius. 

Šalia nurodytų paslaugų, mūsų įmonės specialistai kiekvienu atveju pataria, kokius dekoro elementus ir detales pritaikyti interjere, kad šis taptų išskirtiniu ir skoningu.

Susisiekti el paštu info@metalovartai.lt

Vienas iš interjero dekoro elementų – metaliniai laiptai ir turėklai, kuriais buvo puošiami namai dar viduramžiais. Šiais laikais šie dekoratyviniai elementai vis dažniau gaminami iš nerūdijančio plieno, todėl jie yra ne tik funkcionalūs, bet  patvarūs ir atsparūs korozijai. Reikia pridurti, kad gražūs ir stilingi laiptai ar turėklai – bet kurio namo vizitinė kortelė.

Call Now Button+370 607 22079